بسیجی های فضای سایبری ؛ اقتدار در عین مظلومیت

منافق ها هستند که بدتر از کفارند ، انی که مسلمان می گوید هستم و بر ضد اسلام عمل می کنند و می خواهد به ضد اسلام عمل بکند ، آن است که در قرآن بیشتر از آنها تکذیب شده تا دیگران ، ما سوره منافقین داریم ، اما سوره کفار نداریم ، سوره منافقین داریم که برای منافقین از اول شروع می کند اوصافشان را می گوید . اسلام همیشه گرفتار یک همچو جمعیت هایی بوده است . "امام خمینی (ره)"

امروز هم هى نقشهاى جدیدى میزنند، باز هم توطئه میکنند؛ عبرت هم نمیگیرند. من تعجب میکنم! به گذشته فکر نمیکنند که خوب، این همه توطئه کردیم، این همه علیه جمهورى اسلامى پول خرج کردیم، این همه اینجا آنجا این را دیدیم، آن را دیدیم، در داخل مزدور پرورش دادیم، در بیرون این و آن را علیه جمهورى اسلامى بسیج کردیم؛ اثرى نکرد. باز دوباره مى‌نشینند چهل و پنج میلیون دلار بودجه تصویب میکنند، براى اینکه جمهورى اسلامى را شکست بدهند! بودجه تصویب میکنند که از طریق اینترنت، انقلاب ایران را از بین ببرند؛ جمهورى اسلامى را سرنگون کنند! ببینید چقدر این دشمن، دشمن درمانده‌اى است. "مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه ای (حفظ الله)"
الحمدالله
به لطف مدیریت سرویس های خدماتی فهمیدیم که چه طوری میشه که هم مقتدر بود و هم مظلوم. آره دیگه در عین اقتدار وبلاگت رو میبندن و بهت ظلم میکنن!!!
زهی خیال باطل !
به قول علی میرزائی که سال پیش وبلاگش رو بستن:

 

چو بیاری زِ آسِتین دستی

در وبلاگ بنده را بستی

***

سر لجبازی و عناد، ای جان

نه ز بد کاری وفساد، ای جان

***

شد دهانم کنون اگر مسدود

کار جِن و پری و اینها بود

***

گشته وبلاگ کوچکم منحل

شکر ایزد شد این بلا مُجمل

***

الغرض طبق عادتی معمول

از مقامم اگر شدم معزول

***

گنه از قوه ی قضائیه

نه از آن سبزیه کذائیه!

***

جالب اینجا بُوَد مهندس جان

که نباشم ز کرده ات حیران

***

نیش عقرب نه از ره کین است

اقتضای طبیعتش این است

***

مدعی گفته چون کلامی لق

نزنم حرف ساده الا حق

***

زین جهت بی کلام دشواری

میکنم اینچنین فداکاری!

***

از بلاگت روم به طنازی

والسلام ای جناب . . .

خب دیگه اینا هم منافقن.از خط قرمز نظام عبور کردن...
به قول دوستان : "احمق ها فکرکردن با بستن چند تا وبلاگ میتونند جلوی سیل خروشان بسیجی های حضرت آقا را بگیرند!"
عجب دوره  زمونه ای شده. دم قوه قضائیه هم گرم رفته تو کار سکوت.دیگه خودشون به نظر خودشون وبلاگ میبندن!
روی صحبتم با مدیران سرویس های خدمات گروهی سایبر است. اسمشون رو بلد نیستم چون لزومی نداره . یکی از دوستان چند وقت پیش یه ایمیلی برای نقد نیوز فرستاده بود و بعدش هم عضو سایت شد. پیغامش خیلی جالب بود . نکات ظریفی داشت :
" زمانی که به یک سرویس خدمات وبلاگ نویسی اعتماد می کنی،مانند آن است که می خواهی دفترچه شخصی ات را نزد او به امانت بسپاری.این دفترچه را حتما دوست داری و هر روز آن را ورق می زنی.نوشته های گذشته ات را مرور می کنی و برگ تازه ای هم بر آن می افزایی.این دفترچه شخصی را اما دوستانت و شاید هم منتقدانت مرور می کنند و بر کنار آن حاشیه ای می نویسند.همه این ها این دفترچه اینترنتی را جذاب میکند.
اما اگر یکی پیدا شود و این دفترچه خاطره انگیزت را بسوزاند،چه احساسی خواهی داشت؟حالا من همین احساس را دارم.مدیر . . . به بهانه رعایت نکردن قوانین سایت،وبلاگ شخصی ام را نابود کرده است.احساس بدی دارم،هم نسبت به مدیران بلاگفا و هم نسبت به سرویس دهندگان ایرانی وبلاگ نویسی"
این که تازه دفترچه شخصی بود. این روزا موضوع فراتر رفته ...
جنگ سایبری با بسیجیان مظلوم خامنه ای رو کلید زدن  . قبلا جنگ بود ولی حالا در عین وقاحت رو به حذف کردن آوردن.
البته کار کار استکبار جهانی است...
مگه نخوندید ؟ به قول حضرت آقا : " آن را دیدیم، در داخل مزدور پرورش دادیم، در بیرون این و آن را علیه جمهورى اسلامى بسیج کردیم؛ اثرى نکرد. بودجه تصویب میکنند که از طریق اینترنت، انقلاب ایران را از بین ببرند."
ببین همسنگر روی صحبتم با شماست ...
اون که دشمن ماست داره کار خودش رو میکنه. ما باید عملکرد رو تغییر بدیم . خیلی ساده است ! این پول های تصویبی آمریکا برای جنگ سایبری کجا داره میره؟؟؟ خب داره میاد دست مزدوران داخلی . وقتی پول بیاد خب طرف قید تبلیغات هزاران
ما نباید به اینا بها بدیم. دم بچه ها گرم . یسری رفتن سایت زدن از سرویس های وبلاگی اومدن بیرون.خب اینم یه راهکار جدیده...
ما بدین دَر، نه پی حشمت و جاه آمده ایم/ از بد حادثه اینجا به پناه آمده ایم
امروز چند تا ایمیل داشتیم که بچه ها دارن از بلاگفا میرن بیرون . یسری رفتن وورد پرس (البته آنجا هم زیاد مطمئن نیست که بعدا در این رابطه صحبت میکنیم) یسری هم رفتن دنبال سایت زدن و ...
ایوالله ، عجب همتی کردن بسیجی های خامنه ای ، عجب تلاش نا تمامی میکنن ،
هرکاری میکنن که ما بی خیال ولایت بشیم نمیشه. نمیدونم این چیه افتاده تو روح این بسیجی های خامنه ای ؟؟؟
ترور فیزیکی میکنن بی خیال نمیشیم (پیام فضلی نژاد) !
ترور شخصیت میکنن بی خیال نمیشیم!
گروه ، گروه میان فحش میدن بی خیال نمیشیم!
وبلاگ حذف میکنن بی خیال نمیشیم!
فیلتر میکنن بی خیال نمیشیم!
کار دیگه ای که نمونده فقط مونده دستگیرمون کنن! که بازم بی خیال نمیشیم...
نمیدونم چرا درس نمیگیرین؟ اینا مثل این که نفهمیدن بسیجی جماعت چیز داره ( شما بهش چی میگن ؟! آهان جیگر داره)
دوستانی که برای دفاع از ولایت همه چی شون رو گذاشتن ، انشالله امام زمان اجرشون رو میده..

مسدود و فیلتر شدن وبلاگ های ارزشی که همه و همه در راستای اهداف نظام اسلامی فعالیت می کنند و هدف آنها چیزی جز نشان دادن چهره ی اصلی فتنه گران نمی باشد و در کنار آن ، باز گذاشتن وبلاگ هایی که شعبه های رسانه های استکباری بیگانه به شمار می آیند  فقط ما را به یک هدف سوق می دهد و آن هم این که این اقدامات از سوی مدیران بلاگرها صورت گرفته تا به گمان خود صدای بچه بسیجی ها را خفه کنند که همانا یکی از اهداف دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران هم هست،  ولی باید بدانند که سخت در اشتباه هستند ( اگر هدفی غیر از این دارند ما منتظر دریافت و انتشار پاسخ این مدیران هستیم !! )


در انتها چند سوال بی پاسخ: چرا وبلاگ هایی همچون تخریبچی ، معبر سایبری ، تک تیر انداز ، تیربارچی و ... مسدود شده اند و وبلاگ های بی شماری که مشغول به اقدامات خلاف قانون و بعضا خلاف شرع هستند همچنان با کمال آزادی به فعالیتشان ادامه می دهند؟ در صورت عدم پاسخ و رسیدگی مسولین مربوطه آدرس این وبلاگ ها در سایت منتشر خواهد شد و برای بررسی به صورت شکوائیه تسلیم مسولین قضایی خواهد شد
و اما ...
حرف آخر با دشمنان ولایت :

هر کس که به این سلسله پاک جفا کرد
بد کرد و نفهمید و غلط کرد و خطا کرد
دیدی به درک رفت به روحش شرر افتاد
با آل علی هر که در افتاد ور افتاد
/ 8 نظر / 13 بازدید
ملای درس

به نام خدا سلام گمنام جان خسته نباشی ازامتحانا ...مکتب خونه باقندوپند به روزه ...حوصلت اگرسررفته اون طرفها سری بزن [گل][خداحافظ]

ساحل

سلام دوست جون خداقوت که همچنان داری امتحان میدی موفق باشی ایشالا خیلی حالم گرفته شد بلاگفا انقدر بی شعور بازی درآورد. کلی با بچه گرافیستهامون صفا می کردم. هرچند که دیدم بعضی هاشون مثل دوئل دوباره سریع راهش انداختن. دوست دارم منم اثاث کشی کنم، به نظرت کجا برم بهتره؟ بعد آدرس جدید و باید برم یکی یکی به برو بچه ها بدم؟

کلوخ

تا کور شود هر آنکه نتواند دید!! هی هی بنویس...می خواد چند تا رو فیلتر کنه؟

آدم

جالبه جالبه که می نالی از فیلتر ها، از ترور شخصیت ها، از ترور فیزیکی ها!! از فحش ها، از بستن آزادی ها از بستن اندیشه جالبه :) ولی :) هیچی تو شعر نقل قول کردی بذار من شعر خودم رو بگم هیچ دانی مادر سادات کیست؟ آنکه بین درب و دیوار ماند کیست؟ هیچ دانی درب منزل را شکست آنکه روزی یاور احمد بوده است!؟ هیچ دانی کـِی، حرمت ها شکست؟ آن زمان که پای مولا را ببست!! هیچ دانی کیست آن سیلی نواز آنکه حرمت را شکست و پا فراز هیچ دانی مادر سادات بگفت لعنت خود در نماز را راست گفت هیچ دانی خویش پیغمبر که هست؟ آنکه منسوبش به دخت احمد است! هیچ دانی کـِِی، که مولا سبز شد بر پیمبر پیش مرگ و خفته شد راست! آن شمر لعین هم فهم شد باهمه! چاقوی خود را می فشرد!! جالبه چون چون چون چون نمی دونم چرا جالبه :)

آدم

راستی!! اونا که نمی دونم چرا جالب بودن، هنوزم جالب هستن ولی نمی دونم چرا جالبن! اما این یکی رو میدونم که خیلی جالبه حق خوار میشه ذلیل میشه له میشه لگد میشه شکسته میشه اما از بین نمیره جالبه چون جالبه :) ... پ.ن : راستی چقدر راستی؟ ;) یه شعر نقل قولی: ما همه خانه زاد مولاییم گرچه خانه نشینمان کردند چون نکردیم آستان بوسی چوب در آستینمان کردند اینم جالبه اصلا همه چی جالبه :)

مهديانيران

سلام چندجا امتحان داري؟!